לוגו אתר - עו''ד יוליה שנקר
לוגו אתר - עו''ד יוליה שנקר

להיות או לא להיות זאת השאלה?

Untitled-1
u2.jpg

איך להפוך מעורך דין שכיר לעורך דין עצמאי מצליח?

כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול, על הצעדים הראשונים בדרך לפתיחת משרד עו"ד עצמאי בתחום נזיקין וביטוח.

רוב עורכי הדין כבר בתחילת ההתמחות חולמים על משרד גדול עם מתמחים, עורכי דין שכירים, שותפים ועם הרבה לקוחות. איך מגיעים לשם והאם זה מתאים לכל אחד?

הבשורות הטובות:

כל עורך דין שרוצה להיות עצמאי ולנהל משרד משגשג ומצליח יכול להגיע לשם.

הבשורות הפחות טובות:

לא לכל אחד יש את ההבנה והאישיות להיות עצמאי.

למי מתאים להיות עורך דין עצמאי:

  • לעורכי דין אמביציוזיים שאוהבים להיות אחראים לגורלם.
  • לאנשים יצירתיים שלא נרתעים מסיכונים
  • לאנשים שמאמינים בעצמם ומוכנים להתאמץ בשיווק ובמכירות כדי להגיע ליעדים
  • לאנשים שאוהבים לעשות למען ביתם
  • לאנשים שאוהבים לתכנן את הביטחון הכלכלי שלהם
  • לאנשים שרוצים לגדול ולהתפתח מבחינה אישית משפטית וכלכלית

למי זה פחות מתאים:

  • לעורכי דין שאוהבים ביטחון כלכלי
  • לעורכי דין שאוהבים יציבות ומשכורת ודאית
  • לעורכי דין שלא אוהבים להיות ב"קדמת הבמה"

מהן הטעויות שרוב עורכי דין בתחום נזיקין וביטוח עושים בתחילת הדרך העצמאית ואיך להימנע מהן?

פותחים משרד עצמאי מיד לאחר סיום ההתמחות מבלי לצבור ניסיון מקצועי >  מאוד חשוב להשקיע בהשתלמויות מקצועיות, הדרכות ולהיעזר בליווי של מנטורים שיעזרו לכם לצבור את הניסיון המקצועי שלכם.

רוב עורכי הדין בתחילת הדרך לא משקיעים בתשתיות שיווק > חשוב להתחיל עם תשתית שיווקית נכונה זהו המפתח לבניית מוניטין! תתכננו תקציב לכך עוד בתחילת ההתמחות ושימו בצד כל חודש סכום כסף קטן שיחכה לכם בתום התקופה להתחלת השיווק שלכם.

לא מתכננים נכון את הזמן > תחלקו את הזמן נכון בין טיפול בלקוחות, שיווק והשקעה בשיתופי הפעולה הנכונים שייקחו אתכם לרמה הבאה.

הצבת יעדים – אל תתנפלו על העסק ותתחילו לרוץ > עצרו רגע! הציבו יעדים לשנה הראשונה ולכל רבעון ותבנו תכנית פעולה להשיג יעדים אלה. 

אמונה > אם החלטתם שאתם הולכים להצליח חזקו את שריר האמונה! השקיעו בלבטוח בעצמכם ולמדו איך לגייס לקוחות ולשווק להם. זה המפתח הכי מהיר למשרד משגשג. לתת שירות מקצועי ונדיב ללקוחות יבנה לכם מוניטין מהר מאוד ולקוחות יגיעו אליכם מפה לאוזן.

רוב האנשים מתביישים לשאול, והם עושים את כל הטעויות בעצמם. תהיו פתוחים לקבל עצות ולשאול!  > אל תתביישו לפנות לקולגות מצליחים וותיקים שעשו את זה לפניכם. למדו מהם המפתחות שלהם להצלחה ויישמו אצלכם! זה יחסוך לכם הרבה זמן והרבה טעויות מיותרות.

תיעזרו באנשי מקצוע > נכון אני יודעת שלעורך דין בתחילת הדרך אין את הכסף לשלם לאנשי מקצוע טובים שעלותם יקרה. תשקיעו את הכסף הזה במנטורים ראויים הם יחסכו לכם שנים של דשדוש בעסק והמון עוגמת נפש! אם תפעלו נכון מההתחלה תגיעו להצלחה יותר מהר.

תתעניינו מה חדש בשוק ובמה אפשר להיעזר כדי לקצר את הדרך ולייעל את הזמן שלכם. כל מה שחשבתם עליו מישהו כבר בטוח התנסה בו… תלמדו בענווה מניסיונם של אחרים ותמשיכו לגדול לשפר ולהשתפר.

אני יכולה לספר לכם, שכך גיליתי על חברה למימון חוות דעת ומימון הוצאות משפט בתחום הנזיקין. גיליתי שנפגעים רבים מתקשים לנהל תביעות וזאת בשל עלויות ניהול גבוהות ויקרות (מימון חוות דעת בתחומים רפואיים, הנדסיים וכלכליים וכיו"ב). כמעט כל עורך דין העוסק בתחום נזיקין נתקל בבעיה זו. בשנה האחרונה נולד מיזם חדשני ומצוין – חברה למימון חוות דעת והוצאות משפט. היתרון בחברה כזו שהיא מסייעת לכם לגייס לקוחות ולקדם תיקים בזכות האפשרות שניתנת ללקוחות שלכם. תהיו יצירתיים ופתוחים לרעיונות חדשים.

תשקיעו בבניית קשרים עם עורכי דין אחרים, הם לא מתחרים שלכם הם הקולגות שלכם, כשיש קולגות טובים תמיד יש לך גב מקצועי להתייעץ איתו, והפניה הדדית של לקוחות.

תתחילו כמקצוענים מהרגע הראשון.

אני באופן אישי מאוד אוהבת להיות עצמאית, זה מאפשר מרחב גדול ליצירתיות, אין תקרת זכוכית לעסק, להיות עצמאי זה המנוע הכי מהיר לצמיחה אישית ולאפשר פרנסה נוספת לעובדים אצלכם בעסק האושר גדול.

אם תרצו, אין זה אגדה! בכח הרצון ניתן להפוך שאיפות וחלומות למציאות!

בברכה,

עו"ד יוליה שנקר, בעלים של משרד עורכי דין ונוטריון יוליה שנקר

- שתפו דף זה

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו!
או השאירו פרטים
מאמרים נוספים
אדם הסובל ממיקרוטראומה

מיקרוטראומה

מהי מיקרוטראומה? כיצד נגרם נזק מצטבר לעובד במהלך עבודתו? מהי הלכת הפגיעה בעבודה מסוג מיקרוטראומה? האם ניתן לתבוע את ביטוח לאומי ולקבל פיצוי כספי? מדוע

קראו עוד
Cutout paper composition of yellow signboard with exclamation mark

תקנות הבטיחות בעבודה

מדינת ישראל מעוניינת להבטיח את בריאותם ורווחתם של כלל העובדים במשק המקומי, על כן לאורך השנים נחקקו עשרות חוקים ותקנות בטיחות וגיהות בעבודה. המדינה מפעילה

קראו עוד
עקבו אחרי