לוגו אתר - עו''ד יוליה שנקר
לוגו אתר - עו''ד יוליה שנקר

הסיפור האישי שלי

Untitled-1
people-crowd-walking-on-street-PSM8BTT1

הסיפור האישי שלי 
איך הפכתי מהרגע להרגע להיות עצמאית מבלי שהתכוונתי ותיכננתי ואיך קפצתי למים העמוקים. 
אז נעים להכיר למי שלא מכיר אותי אני יוליה שנקר עו"ד בתחום ביטוח ונזיקין, מנטורית לעורכי דין שרוצים להיות עצמאיים 
האמת, 
נולדתי במוסקבה, עליתי לארץ בגיל 11 ולא ידעתי מילה אחת בעברית. עליתי לישראל עם אחותי והוריי סמוך לפני תחילת שנת הלימודים. הגעתי לבית ספר יסודי ברמת גן, ושם התחיל המסע שלי לשפה עברית ותרבות ישראלית. עולה חדשה, אהובה על הילדים אבל מפוחדת מהאתגרים. אלה היו רגעים קשים ביותר אבל מרגשים בחיים שלי. כעבור שנתיים, בגיל כמעט 14 עברתי עם משפחתי לראשון לציון ושם, בחטיבת הביניים החיים הפכו להיות קשים במיוחד. לא קיבלו אותנו כל כך יפה ונאלצתי להתמודד עם הרבה לעג וקללות של ילדים אחרים.

רציתי להצליח. מאז שאני זוכרת את עצמי חלמתי להיות עורכת דין. לא חלמתי לעשות צדק בעולם, רציתי בעיקר להצליח, להיות במקום מוערך ויוקרתי וגם להרוויח שכר שיאפשר לי עצמאות כלכלית ואישית. התקבלתי ללימודי משפטים והרגשתי שאני עומדת להגשים חלום.

במקביל ללימודים התחתנתי, עשיתי התמחות בפרקליטות אזרחית וסמוך לפני מבחני לשכה ילדתי את בתי הבכורה, דניאלה. את מבחני הלשכה עברתי בהצלחה גדולה עם תינוקת בת 3 חודשים. וכיאה למי שסיים מבחני לשכה בהצלחה וקיבל את התואר הנחשק התחלתי לחפש עבודה. במהרה גיליתי שאני בהריון עם בתי השניה, יובל ולכן חיפושי העבודה נדחו עד אחרי לידתה. חלמתי למצוא עבודה טובה, להתפרנס בכבוד, לצבור ניסיון תעסוקתי ומקצועי ורציתי שיעריכו אותי במקום העבודה. האמת, שזה הצליח. 

מהיום הראשון בעבודתי כשכירה גייסתי לקוחות, למדתי לטפל בתיקים ובניתי את המוניטין שלי. במשך כ-9 שנים עבדתי במשרד עורכי דין וותיק מאוד בתחום הביטוח והנזיקין. באחד הימים הזמין אותי הבוס שלי לחדרו ואמר שנדמה לו שהגיע הזמן שאפתח משרד עצמאי. בהתחלה אחז בי פחד ובהלה! "אני? משרד עצמאי? בגיל 34? התכנון היה לקראת 40… איך? למה? לאאאא" שום דבר לא עזר, הבוס החליט שהעצמאות תעשה לי רק טוב ושיום אחד אודה לו.. והאמת? כך היה.

כמה ימים אחרי השיחה מצאתי את עצמי במשרדי מס הכנסה ומע"מ פותחת תיק עוסק מורשה, קונה תיקים וורודים ומתחילה לרשום כל לקוח חדש שמגיע במחברת מיוחדת (דומה לזו שהבוס שלי, שהיה המנטור שלי, ניהל שנים…)

ואז התחילה ההתלבטות. מגדל משרדים? משרד קטן בעיר מגוריי? בלב המדינה או בפריפריה? לשכור לבד או עם מספר עורכי דין? לקנות מדפסת משולבת? לקנות מעטפות ממותגות? ומי בכלל חשב על שיווק ברשתות החברתיות?! 
ב-1 לאוקטובר 2013 התחלתי לשכור חדר בתוך משרד של עו"ד וותיק שעסק בתחום שלי ושלא היו לו עורכי דין שכירים.

ככה בעצם התחלתי את דרכי העצמאית…

בהתחלה הייתי מתבאסת שאני לא מקבלת מספיק דואר, מתייקת בעצמי כל מכתב שמגיע, עוברת על כל תיק לבדוק אם יש עוד משהו לעשות ובעיקר חוששת להישאר בלי עבודה. הייתי מרגיעה את עצמי במחשבה שאני בחורה חרוצה ותמיד אוכל ללכת לעבוד באיזה עבודת כפיים. 
עם הזמן ידעתי לשמר את הלקוחות הקיימים ולגייס חדשים, העבודה גדלה וכיום אני בעלת משרד עו"ד מצליח שמונה מספר עורכי דין ומספק פרנסה לא רק לי אלא לאנשים נוספים, למשפחות נוספות.

כיום, השליחות שלי היא ללמד עורכי דין
שהשד לא כל כך נורא
בעצם
זה אושר גדול להיות עצמאי
אם עושים את זה נכון
כל אחד יכול להצליח!

חשוב לי שתלמדו שכדאי להתחיל לגייס לקוחות בעצמכם ולבנות את המוניטין שלכם עוד כשאתם שכירים זה ייתן לכם את הביטחון לצאת לעצמאות עם נכס של לקוחות מרוצים.

אני כאן לכל שאלה

שלכם, 

יוליה

- שתפו דף זה

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו!
או השאירו פרטים
מאמרים נוספים
אדם הסובל ממיקרוטראומה

מיקרוטראומה

מהי מיקרוטראומה? כיצד נגרם נזק מצטבר לעובד במהלך עבודתו? מהי הלכת הפגיעה בעבודה מסוג מיקרוטראומה? האם ניתן לתבוע את ביטוח לאומי ולקבל פיצוי כספי? מדוע

קראו עוד
Cutout paper composition of yellow signboard with exclamation mark

תקנות הבטיחות בעבודה

מדינת ישראל מעוניינת להבטיח את בריאותם ורווחתם של כלל העובדים במשק המקומי, על כן לאורך השנים נחקקו עשרות חוקים ותקנות בטיחות וגיהות בעבודה. המדינה מפעילה

קראו עוד
עקבו אחרי