לוגו אתר - עו''ד יוליה שנקר
לוגו אתר - עו''ד יוליה שנקר

הצהרת נגישות

Untitled-1

מידע על הצהרת נגישות לאתר shenkarlaw.com

 • התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG 2.0  הבינלאומי.
 • הנגשת האתר בוצעה על ידי מערכת הנגשה של חברת One Click Accessibility המאפשרת תיקון של הקוד, התצורה והתוכן של האתר, הכל לפי מגבלות המוצר ואחריות הלקוח של One Click Accessibility, ותנאי השימוש של One Click Accessibility.
 • האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים.
 • מסמכים או סרטוני וידאו שנוצרו לפני אוקטובר 2017 ייתכן שלא נגישים באופן מלא. במידה שנתקלתם במסמך כזה או בסרטון, תוכלו לפנות לעו"ד יוליה שנקר ונדאג להנגיש לכם את המידע.
 • אנו תמיד פתוחים לבצע שיפורים כדי שנוכל לספק לכם את החוויה המקוונת הטובה ביותר. במידה ונתקלתם בבעיה צרו קשר ונשמח לשמוע ולתקן זאת בהתאם לדרישות החוק.

עו"ד יוליה שנקר – 050-726-2731 | yulia.shenkar@gmail.com

שימוש בכלי הנגישות ההנגשה  One Click Accessibility

להלן פירוט על אופן השימוש בתוכנת ההנגשה. תוכנת ההנגשה של חברת One Click Accessibility מאפשרת תיקון של הקוד, התצורה והתוכן של האתר, הכוללת את האפשרויות הבאות:

 1. הגדלה והקטנה של טקסטים
 2. צפיה באתר בגווני אפור
 3. מצב ניגודיות גבוהה
 4. מצב ניגודיות הפוכה
 5. מצב רקע בהיר
 6. הדגשת קישורים
 7. מצב פונט קרי
Picture of עו''ד יוליה שנקר
עו''ד יוליה שנקר

בשנת 2003 סיימתי את לימודי המשפטים וקיבלתי תואר LL.B במשפטים. את ההתמחות שלי עשיתי בפרקליטות אזרחית של מחוז תל-אביב ועמדתי בהצלחה רבה במבחני הלשכה. החל משנת 2004 אני חברה בלשכת עורכי הדין. עד שנת 2013 עבדתי במשרד עו"ד מוביל בתחום הנזיקין והביטוח וייצגתי חברות ביטוח, עירייה גדולה, חברות שונות ולקוחות פרטיים. בשנת 2014 קיבלתי רישיון לשמש כנוטריון. מזה כ-4 שנים אני משמשת כדירקטורית בחברת עוצ"מ (חברה לניול קופות גמל וקרנות השתלמות בע"מ). מזה 3 שנים חברת ועד מחוז מרכז למעלה מ- 6 שנים יו"ר (משותפת) של וועדת נזיקין במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין.
מ"מ וועדת נוטריונים של מחוז מרכז וסגנית הפורום הארצי של דיני נזיקין. כיום אני בעלת משרד עו״ד ונוטריון יוליה שנקר. משרדי מונה מספר עורכי דין ומספק שירותים משפטיים רבים בעיקר בתחום הנזיקין והביטוח.

עו"ד יוליה שנקר בפייסבוק | עו"ד יוליה שנקר באינסטגרם | מייל אישי: yulia@shenkarlaw.com

- שתפו דף זה
חייג ואשיג עבורך את כל מה שמגיע לך!
או השאירו פרטים
תחומי עיסוק
מידע נוסף