שירותי נוטריון

Untitled-1

משרד עורכי הדין יוליה שנקר מספק את כל שירותי הנוטריון בישראל לרבות, עריכה ואימות חתימה על יפויי כח נוטריונים, תרגום נוטריוני בשפות עברית, רוסית ואנגלית של תעודות ומסמכים שונים, אימות ועריכה של תצהירים נוטריוניים, עריכה ואימות צוואות נוטריונית, אישור הסכם ממון טרום נישואין וכן, שירות מתן אפוסטיל בבית משפט, משרד החוץ ושגרירויות זרות.

כל שרותי הנוטריון מסופקים על ידי משרדנו באופן יעיל ומקצועי תוך מאמץ לספק את השירות הנוטריוני באופן מיידי ובמרבית המקרים עוד באותו היום בו מוזמן השרות.

במשרדנו צוות מקצועי ומיומן אשר ישמח להעניק את השרות הנוטריוני באופן אדיב וברמה הגבוהה ביותר.

צוואה נוטריונית

על פי חוק הירושה, ישנן מספר דרכים לעריכת צוואה: צוואה בכתב יד, צוואה בעל פה, צוואה בעדים, וצוואה בפני רשות (ובכלל זה צוואה בפני נוטריון)

צוואה בפני נוטריון נערכת בקלות ובאופן הבא: דבריו של המצווה נרשמים על ידי הנוטריון ונקראים בפניו. הצוואה מקבלת תוקף משפטי לאחר שהמצווה מצהיר על כך שזוהי צוואתו והנוטריון מאשר אותה בחותמו ובחתימתו. צוואה נוטריונית נערכת לא אחת מול אדם אשר נמצא במצב בריאותי מורכב או בעת אשפוז המצווה במוסד רפואי או כאשר המצווה מרותק למיטתו. 

בצוואה בפני נוטריון אין צורך שהצוואה תכתב בכתב ידו של המצווה ואין כל דרישה לעדים נוספים. למעשה, הדרישה העיקרית היא שהדברים יאמרו בפני הנוטריון ואפשר שיאמרו בשפה זרה אשר ידועה לנוטריון ולמצווה.

משרדנו מספק שירותי נוטריון

השירות ניתן בשפות – עברית, רוסית ואנגלית.

לקריאה נוספת בנושא צוואות אני מזמינה אתכם לקרוא מאמר שכתבתי כאן

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

- שתפו דף זה